Reklama

program do Allegro eBaySnajper Allegro i eBay - wygrywaj aukcje w ostatnich sekundach UWAGA! Wiadomość od autora bloga: Znowu wyprzedaję swój towar!

2006/05/29

Siódme: nie kradnij

Jeżeli ktoś zamieszcza na swojej aukcji internetowej zdjęcia, należy założyć, że jest ich właścicielem, jest właścicielem także opisu i bez zgody autora aukcji nie można tych zdjęć i treści kopiować na swoją aukcję. Niestety nie wszyscy to rozumieją i tylko na tm tracą. Przekonał się właśnie o tym allegrowicz wisnia69100.

Wisnia69100 bez zgody allegrowicza Lebi pozwolił sobie skopiować zdjęcia z aukcji tego ostatniego. Na szczęście dla Lebi i ku naszej uciesze kopiując zdjęcia nie pzreniósł ich na swój serwer. Lebi podmienił więc oryginalne zdjęcia na takie, nieco chyba nieprzyzwoite:

Zdjęcie umieszczone w skradzionej aukcji


Nie wiadomo czy z uwagi na sprzedawany towar (telefon bezprzewodowy), czy też na tą nową ofertę "usług ponadprogramowych", aukcja cieszy się dość sporym zainteresowaniem ;)

Często widuję podmiany skradzionych zdjęć, przeważnie na fotografie wulgarne albo krzyczące, że autor aukcji to złodziej, ale tą "nauczkę" uważam za genialną :)

Link do oryginalnej i zarchiwizowanej aukcji.

Brak komentarzy:

Reklama