Reklama

program do Allegro eBaySnajper Allegro i eBay - wygrywaj aukcje w ostatnich sekundach UWAGA! Wiadomość od autora bloga: Znowu wyprzedaję swój towar!

2006/09/14

Sprzedam.pl - nowy serwis aukcyjny

Przynajmniej raz w roku musi pojawić się nowy serwis aukcyjny (i też mniej więcej raz w roku taki serwis upada). Tym razem takowy został uruchomiony pod adresem Sprzedam.pl.

Sprzedam.pl od innych "nowych" serwisów wyróżnia się kilkoma cechami:

  • serwis od samego początku pobiera opłaty od sprzedających (dość ryzykowny krok)
  • autorzy dla sprzedawców z Allegro z dużą ilością kont automatycznie założyli konta w swoim serwisie. Jak informuje serwis Aukcje.org niedługo każdy taki allegrowicz otrzyma od Sprzedam.pl zaproszenie do założenia konta (zastanawiam się jak mają zamiar to zrobić nie narażając się na konsekwencje wynikające z 10 punktu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, czyli potocznie paragrafu dotyczącego spamu).
  • serwis w tej chwili dla mnie nie działa, wyświetla się pusta strona (a jeszcze przed chwilą działał).
To tyle. Wpis ten w moim blogu podejrzewam, że będziemy mogli traktować jako ciekawostkę. Sukcesu nie wróżę. A co sądzicie Wy?

1 komentarz:

zolty pisze...

Biorąc pod uwagę, że zaczęli działalność od spamowania to też nie widzę ich działalności w różowych barwach. Dostałem od nich list z informacją, że mogę założyć konto o takim samym loginie jak na allegro i, że ninijesza infromacja nie jest spamem, bla, bla, bla.
Cóż... Dużym graczem na Allegro to ja nie jestem. A biorąc pod uwagę, że moja przygoda ze świstakiem i ebayem zakończyła się klapą to na sprzedaj.pl tym bardziej nic nie będę wystawiał.
Co by nie mówić, w moim przypadku jedynie sprzedawanie domowej biblioteki ma sens na Allegro :)

Reklama