Reklama

program do Allegro eBaySnajper Allegro i eBay - wygrywaj aukcje w ostatnich sekundach UWAGA! Wiadomość od autora bloga: Znowu wyprzedaję swój towar!

2006/10/30

Ankieta Allegro na temat usług pocztowych

Dziś allegro do - jak to sami określili - doświadczonych sprzedajacych rozesłało prośbę o wypełnienie ankiety na temat realizacji wysyłek. Pytań było wiele, głównie o korzystanie z usług specjalnych poczty (książka nadawcza, odbiór przesyłek z domu, rozliczenia miesięczne...), z usług firm kurierskich i ogólnych opinii na ten temat.

Ankietę wypełniłem. Zastanawiam się po co te pytania? :) Mam przeczucie, że któraś z firm kurierskich zauważyła jak dużo można zarobić na allegrowych sprzedawcach (zauważyć może to także każdy z Was; przejdźcie się na pocztę w okolicach godziny 16 i zobaczcie ile osób stoi z reklamówkami wypchanymi paczkami i kopertami - tak, to są sprzedawcy z Allegro i każdy z nas dziennie zostawia poczcie minimum 50zł). Podejrzewam, że już niedługo Allegro ogłosi nawiązanie jakiegoś partnerstwa z którąś firmą kurierską i - miejmy nadzieje - niższe opłaty za wystawianie aukcji lub punkty payback dla tych, którzy będą korzystać z usług partnera.

Brak komentarzy:

Reklama