Reklama

program do Allegro eBaySnajper Allegro i eBay - wygrywaj aukcje w ostatnich sekundach UWAGA! Wiadomość od autora bloga: Znowu wyprzedaję swój towar!

2007/02/23

Czy będą przekręty z PlayStation 3?

Już wkrótce odbędzie się premiera nowej wersji konsoli do gier Sony PlayStation oznaczonej cyferką 3. To doskonała okazja dla wszelkiego typu oszustów.

W szale zakupów w serwisach aukcyjnych, kupujący chcąc nabyć produkt jak najszybciej, nie będą weryfikować uczciwości aukcji. Wielu nawet nie spojrzy, że właśnie kupuję w weekend w jednodniowej aukcji od osoby, która dopiero co założyła zapewne fikcyjne konto. Wpłaci pieniądze i towaru oczywiście nie otrzyma.

Jak informuje serwis AukcjePL, eBay już się do tego przygotował, wprowadzając specjalne ograniczenia na sprzedaż konsol. Krok bardzo słuszny. Czy polskie serwisy, takie jak Allegro czy Świstak także się na to odważą? Zobaczymy, osobiście mam nadzieję, że tak.

Opis spcjalnych ograniczeń na eBay.

1 komentarz:

Wilk pisze...

"W okresie przedsprzedaży należność za przedmiot będzie blokowana przez PayPal do chwili dostarczenia przedmiotu kupującemu. Sprzedający otrzyma pieniądze dopiero wtedy, gdy kupujący potwierdzi odbiór towaru"

- jak ktos trafi na leniwego kupujacego, ktoremu nie bedzie sie chcialo nic potwierdzac, to bedzie miec niezly ubaw.

Reklama