Reklama

program do Allegro eBaySnajper Allegro i eBay - wygrywaj aukcje w ostatnich sekundach UWAGA! Wiadomość od autora bloga: Znowu wyprzedaję swój towar!

2007/06/18

[Poniedziałek] Przesyłka na "wczoraj"

Wczoraj, w niedzielę 17-ego czerwca (prosze zwracać uwagę na daty) został wysłany do mnie list.

"Dzien dobry

Wlasnie kupilam u Pana zestaw sluchawkowy i prosze o szybka wysylke, gdyz 20.06 wyjezdzam na wakacje. Jutro wplace na poczcie pieniadze

pozdrawiam
[podpis]"


Czyli właśnie teraz, gdy piszę tą notatkę, kupująca prawdopodobnie stoi w kolejce na poczcie aby dokonać wpłaty. Wpłaty pocztą idą minimum 3 dni, więc przy dobrych wiatrach pieniądze zobaczę na koncie w czwartek 21 czerwca. Przesyłkę wyślę od razu i jeśli poczta nie zawiedzie, u kupującej będzie w piątek 22 czerwca. Jeśli zawiedzie - dotrze najwcześniej 25 czerwca w poniedziałek.

To się nazywa prawdziwe kupowanie na "wczoraj".
Macie podobne przypadki? Ja w ciągu kilku dni odebrałem już kilka podobnych listów: "kupiłem i proszę zrobić cuda bo właśnie się pakuję do wyjazdu na wakacje".

1 komentarz:

Krzysztof Lis pisze...

Widocznie autorka listu pomyślała sobie, że wyślesz jej przesyłkę przed otrzymaniem wpłaty. Albo liczyła na Twoje dobre serce albo była to naiwna próba wyłudzenia towaru bez zapłaty.

Reklama