Reklama

program do Allegro eBaySnajper Allegro i eBay - wygrywaj aukcje w ostatnich sekundach UWAGA! Wiadomość od autora bloga: Znowu wyprzedaję swój towar!

2007/09/19

Będą sklepy w ramach Allegro.pl?

W serwisie webinside.pl pojawił się właśnie artykuł mówiący o tym, że Allegro właśnie zakończyło wdrażanie nowego systemu bazodanowego Oracle. Operacja trwała półtora roku, zakończyła się w ubiegły poniedziałek i była największym przedsięwzięciem informatycznym tego serwisu aukcyjnego. Celem zmian było przyspieszenie działania serwisu i uniknięcie częstych ostatnio przerw w działaniu.

Mnie zainteresowała szczególnie wypowiedź Bartka Szambelana z zespołu Allegro:

"Użytkownicy oczekują od nas wprowadzenia sklepów w ramach serwisu. Teraz mamy już technologię, która pozwoli nam odpowiedzieć na oczekiwania internautów."

Czy to oznacza, że w już wkrótce na Allegro pojawi się możliwość zakładania sklepów? Możliwości takie od dawna daje już konkurencja. Pierwszy w Polsce byl Świstak.pl (można założyć swoją subdomenę, sam mam tam adres tele.swistak.pl), po nim zaoferował to wraz ze swoim wejściem ebay.pl.

Warto tu także nadmienić - jeśli już jesteśmy w temacie sklepów internetowych - że całkiem niedawno odbyła się premiera drugiej, znacznie wzbogaconej w funkcje i możliwości wersji strony Bazarek.pl.

2 komentarze:

Magda- pisze...

Półtora roku, a nie półtorej. Półtorej to godziny może być.

Konrad pisze...

dzieki, poprawilem :)

Reklama