Reklama

program do Allegro eBaySnajper Allegro i eBay - wygrywaj aukcje w ostatnich sekundach UWAGA! Wiadomość od autora bloga: Znowu wyprzedaję swój towar!

2007/09/04

Za ile ja to sprzedam?

Zastanawialiście się kiedyś przed wystawieniem przedmiotu na aukcję internetową na osiągniecie jakiej ceny możecie liczyć? Na pewno. Najbardziej intuicyjnym sposobem jest po prostu zajrzenie do serwisów aukcyjnych i sprawdzenie kończących się aukcji innych użytkowników.

Metoda jednak nie jest idealna. Uzyskamy w ten sposób jedynie wyniki z jednej konkretnej chwili, a to może oznaczać ich przypadkowość. Z pomocą przychodzi nowy serwis o nazwie Prognozynka.pl.

Prognozynka gromadzi dane o zakończonych już aukcjach i osiągniętych w nich cenach. Dzięki temu wynik jest mniej "skażony" przypadkowością; dodatkowo otrzymujemy informację w jakim dniu miesiąca i o której godzinie zakończenia aukcji osiągana była najwyższa cena.

Jak na razie Prognozynka działa jedynie w oparciu o Allegro i jego kategorię Komputery, ale mam nadzieję, że zakres analizowanych danych zostanie szybko zwiększony.

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

To co się rzuca w oczy to chyba lepsza wyszukiwarka niż na allegro. Szkoda, ze tylko jedna kategoria w obecnej wersji beta. Mam nadzieje, ze w pelnej wersji bedzie pelny zakres aukcji.

Z pozdrowieniami,
Angie

Angie pisze...

To co się rzuca w oczy to chyba lepsza wyszukiwarka niż na allegro. Szkoda, że tylko jedna kategoria - mam nadzieję, że w wersji pełnej będzie ich wiecej. Wtedy ciekawe rzeczy będzie można znaleźć.

z pozdrowieniami

Wilk pisze...

Bez przesady z tym "działaniem". Nie da się zmusić do reakcji. Ani enter, ani kliknięcie w monete ani nic.

Konrad pisze...

u mnie dziala :o)

Wilk pisze...

Sprawdzilem w FF - tam zadzialalo. Ale juz na innych przegladarkach pracujacych na Gecko nie. Ewidentnie osiolkowa strona.

Reklama