Reklama

program do Allegro eBaySnajper Allegro i eBay - wygrywaj aukcje w ostatnich sekundach UWAGA! Wiadomość od autora bloga: Znowu wyprzedaję swój towar!

2009/07/15

Hurra!(?) Od dziś nieletni są na Allegro!


I stało się to, o czym już wcześniej pisałem: od 16 lipca wiek poniżej osiemnastu lat nie jes ograniczeniem przy zakładaniu kont na Allegro. To znaczy tak naprawdę nigdy nie był, bo niepełnoletni rejestrowali się w Allegro od zawsze podając fałszywe dane, Allegro usuwało im konto (gdy takiego delikwenta namierzyło), oni znów się rejestrowali... brali udział w naszych aukcjach i oczywiście standardowo nie dawali potem znaku życia.

Ale od teraz wszystko się zmienia: jeśli masz mniej niż 18 lat (ale co najmniej 13) możesz już zupełnie legalnie brać udział w naszych akcjach i potem się nie odzywać, bo masz trudną klasówkę i nie masz czasu na wpłacenie pieniędzy. Co więcej: możesz także w Allegro sprzedawać, tak abyś nie musiał już rodziców prosić o kieszonkowe gdy będziesz chciał kupić sobie nowe nalepki z pikaczu. Miodzio, po prostu :) Zrób nam konkurencję i pokaż jak się handluje, ziom (joł).

Oczywiście przesadzam, ale co mi tam. Zdarzało się, że w moich aukcjach brali udział nieletni i zdarzało się nawet, że aukcja kończyła się powodzeniem. Czyli nie będzie tak źle. Marsz smarkaczu zakładać konto! ;)

Brak komentarzy:

Reklama