Reklama

program do Allegro eBaySnajper Allegro i eBay - wygrywaj aukcje w ostatnich sekundach UWAGA! Wiadomość od autora bloga: Znowu wyprzedaję swój towar!

2006/12/29

Od nowego roku Poczta Polska jak zwykle podnosi ceny

Od kiedy handluję w serwisach aukcyjnych nie było chyba stycznia, w którym Poczta Polska nie podniosłaby przynajmniej części opłat za swoje usługi. I tak jest tym razem. Nowe cenniki i skrótowe wyjaśnienie co się zmienia znajdziecie na stronie Poczty.

Czy to już pora poważnie rozważyć korzystanie z inPost?

3 komentarze:

nonookie pisze...

Jeszcze miesiac temu, gdy sprawdzalem ilosc punktow pocztowych w moim miescie na stronie inpost.pl ich liczba wynosila 0; dzis widnieje tam juz 7 adresow i cos mi sie wydaje, ze firma ta zastapi role poczty polskiej [oczywiscie w moim przypadku :) ]. Po obecnych podwyzkach oplat pocztowych handel przedmiotami o wartosci < 10zł staje sie nieoplacalny.. Trzeba bedzie z nimi poexperymentowac..

pawcio pisze...

mam to samo. Bardzo się ciesze że moge odpuścić sobie kolejki na Poczcie natomiast moi klienci allegro są bardzo usatysfakcjonowani kosztami przesyłek i jakością usług inpost także polecam do eksperymentowania!

Anonimowy pisze...

jeśli kogoś to interesuje ja już swoim klientą allegro wysyłam paczki i przesyłki inpostem i przez 4 miesiące nie miałem ani jednego niezadowolonego klienta! Także namawiam warto a zwraca się w komentarzach, ludzi zawsze najbardziej bolą te koszty przesyłki !

Reklama