Reklama

program do Allegro eBaySnajper Allegro i eBay - wygrywaj aukcje w ostatnich sekundach UWAGA! Wiadomość od autora bloga: Znowu wyprzedaję swój towar!

2006/12/16

Spamer ze sprzedam.pl nadal szaleje...

O sprzedam.pl pisałem już wielokrotnie. Wygląda na to, że pisał będę jeszcze często i niestety jak zwykłe nic dobrego napisać nie mogę.

Po pierwsze w chwili obecnej allegrowicze dostają perfidny spam od autora serwisu o treści

Witaj!
Czy moge sobie zarejestrowac Twoj nick na www.sprzedam.pl? Oczywiscie o ile
nie zamierzasz tam sie rejestrowac
Pozdrawiam
I nie jest to odosobniony przypadek. Było już kilka zgłoszeń tego listu o tej samej treści; świadczą o tym wątki na grupie alt.pl.allegro:

Po drugie przy okazji natrafiłem w wątku "natręt ze sprzedam.pl" na grupie pl.internet.mordplik na informację, że własciciel sprzedam.pl jeszcze miesiąc temu został przyblokowany przez Onet, a internetowe doniesienia o jego spamowaniu umieszczał... na podstronie "Napisali o nas"!

I po trzecie największa żenada: wejdźcie na sprzedam.pl na opis dowolnej aukcji, przewińcie do dołu i zwróćcie uwagę na licznik wyświetleń. Teraz odświeżcie stronę i potem jeszcze raz :) Tak to nie pomyłka: albo w tym marnym serwisie dziwnym trafem wraz z Tobą oglądają daną aukcję zawsze nie mniej nie więcej a dwie inne osoby, albo licznik specjalnie jest tak skonstruowany aby każdą wizytę liczyć jako trzy odsłony :) No debilizm. Oszukiwanie samego siebie ze strony twórcy tego serwisu. Okazuje się, że jak ktoś chce poprawić sobie ego, tworzy obecnie serwis aukcyjny.

To nie jest tak, że jestem sympatykiem Allegro, Świstaka czy eBay. Po prostu oszustwo i robienie z ludzi idiotów, psucie sobie renomy przez spam, a już zwłaszcza okłamywanie samego siebie zawsze budzi we mnie odrazę i zawsze będę to piętnował.

10 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Przepraszam, że nie na temat, ale "odświeżcie" pisze się przez "ż" :) Pozdrawiam

Konrad pisze...

dzieki za uwage, juz poprawilem :) a tak sie zastanawialem czy na pewno przez "rz" :)

Anonimowy pisze...

FF2.0 sam poprawia błędy ;p

slaug pisze...

W sumie to chyba zawsze można to wrzucić do worda przed wysłaniem, czyż nie?

Anonimowy pisze...

Juz liczniki poprawili ;]

Anonimowy pisze...

Spotkalem wlascicela tego g... pod Rotunda w Warszawie jak ulotki rozdawal. Sytuacja taka: ja wracam z pracy w garniaku, z aktowka i w plaszczu, zagaduja go co to Sprzedam.pl a on mi na to czy chcialbym u niego roznosic ulotki bo brak im rak do pracy ???!!! Padlem ze smiechu:))) Jak mozna byc takim debilem??

Anonimowy pisze...

tylko robisz mu darmową reklamę.

pambuk pisze...

U mnie skacze o 3 albo 4 w górę. Podobno na IE jest dobrze, ja akurat używam FF ;)

Anonimowy pisze...

ludzie NO I CO Z TEGO kazdy che zrobic cos INNEGO COS super, wazne ze nikogo nie okrada i nie krzywdzi. A inni to jak robia??? INACZEJ??? np SUBASTA?

Anonimowy pisze...

ja od Allegro dostaje średnio 3 durne listy tygodniowo i jeszcze te natrętne wyskakujące banery i jakoś żyję - ile razy dostałś list z tego sprzedam? 1, 2 razy? poza tym skąd wiesz, że to od nich a nie własnie od allegro, które robi wszystko by utrzymać monopol? wredne zachowania allegro są znane powszechnie, nie zdziwił by się gdyby to była ich akcja, człowieku lubisz monopole? popieraj dalej allegro i płać 10 % obrotu - bo tak średnio wychodzi

Reklama