Reklama

program do Allegro eBaySnajper Allegro i eBay - wygrywaj aukcje w ostatnich sekundach UWAGA! Wiadomość od autora bloga: Znowu wyprzedaję swój towar!

2007/02/12

Buydiving.com - nie płać kosztów wysyłki na Allegro

W sieci pojawił się nowy serwis: Buydiving.com. Niestety niewiele można się o nim dowiedzieć z niego samego poza tym, że zwraca on koszty wysyłki kupującym na Allegro.

Całość przebiega następująco:

  1. Znajdujemy interesującą nas aukcję na Allegro
  2. W Buydiving.com podajemy numer aukcji i ile sztuk chcemy kupić
  3. Kupujemy w Allegro
  4. Buydiving zwraca (nie zawsze) koszty wysyłki na nasze konto
Niestety jeśli nasuwa się Wam pytanie (jak i mi) jak to działa / kto na tym zarabia / po co, odpowiedzi zapewne nie znajdziecie. Nie dowiecie się też jaką metodą wybierani są kupujący, którzy otrzymają zwrot kosztów (nie jest to raczej metoda losowa, o czym można przekonać się po przeczytaniu informacji o programie partnerskim dla sprzedających).

Po co? Nie wiem, ale mam przypuszczenia. Na pewno serwis chce przyciągnąć do siebie użytkowników Allegro, a potem, gdy zdobędzie ich odpowiednio dużo:
  • Sam przekształci się w serwis aukcyjny,
  • ...lub wprowadzi opłaty dla sprzedawców, którzy chcieliby udostępnić możliwość tego typu sponsorowania kosztów wysyłki
  • ...przekształci się w serwis oferujący dodatkowe narzędzia dla Allegrowiczów (jak Kokarda) lub inny serwis okołoaukcyjny (np snajper)
  • ...wszystko powyższe, a może nawet coś więcej :)
A Wy jak sądzicie? Zapraszam do wypisywania swoich typów w komentarzach.

1 komentarz:

Konrad pisze...

p.s. wlasnie znalazlem blog autora
http://12groszy.bblog.pl/
jesli chcecie sprobjcie sie z niego cos dowiedziec :) ja ide czytac; informacji jest tam duzo

Reklama