Reklama

program do Allegro eBaySnajper Allegro i eBay - wygrywaj aukcje w ostatnich sekundach UWAGA! Wiadomość od autora bloga: Znowu wyprzedaję swój towar!

2009/07/29

Allegro.pl – zmiany w cenniku usługDosyć ciekawe rzeczy wydarzyły się kilka dni temu w cenniku Allegro. Ciekawe szczególnie dla tych, którzy wystawiają swoje przedmioty w kategoriach Komputery, Książki i komiksy oraz Odzież, obuwie i dodatki.

Przede wszystkim zmieniono wysokość opłat za wystawienie. Opłata taka nie jest już uzależniona od wyjściowej ceny przedmiotu. Od teraz zawsze jest równa ułamkowi tej ceny (różnemu niestety w różnych kategoriach).

Co jeszcze ciekawsze, jeśli uda nam się sprzedać przedmiot w takiej aukcji, opłata za wystawienie zostanie nam zwrócona. Dobre i to, choć chyba każdy by wolał by było odwrotnie: opłata za wystawienie była pobierana tylko za aukcje zakończone sukcesem.

Zmieniły się także stawki prowizji od sprzedaży. Niestety nadal są one wysokie. Na przykład prowizja od sprzedaży w kategorii odzieżowej wzrosła aż o 50%!

Pełny cennik wraz z podsumowaniem zmian znajduje się pod tym adresem.

Brak komentarzy:

Reklama